Asistent/-ka marketingu

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás marketing alebo by ste sa k nemu chceli dostať trochu bližšie? Možno je táto pozícia práve pre Vás. Pre dynamickú výrobnú spoločnosť hľadám asistenta/asistentku marketingového oddelenia. Spoločnosť rozširuje oddelenie marketingu, a teda do budúcna ponúka ďalšie možnosti rozvoja a uplatňovania Vašich skúseností.

Náplň práce je naozaj rôznorodá:
• budete spolupracovať na tvorbe prezentácií,
• pripravujete podklady pre kolegov na schôdzky,
• podieľate sa na fotografovaní nových výrobkov, dolaďujete grafiku a zároveň spravujete produktovú fotogalériu,
• staráte sa o vernostný program pre zákazníkov (nákup materiálu a zaistenie skladových zásob reklamných predmetov, komunikácia s dodávateľmi reklamných predmetov, výdaj reklamných predmetov obchodným zástupcom/zamestnancom),
• absolvujete občas pracovné cesty v oblasti Kladna a Prahy za účelom navštívenia obchodných reťazcov s potravinami,
• komunikujete s kolegami v rámci marketingového týmu, s obchodnými zástupcami a s dodávateľmi.

Na túto prácu ste ako stvorený ak:
• práca s PC Vám nie je cudzia (MS Office, Power point, Exel, Outlook),
• výborne komunikujete v češtine, angličtina je len výhodou,
• máte už nejakú predchádzajúcu skúsenosť s marketingom, nie je to však nutnosť,
• výhodou je ak máte vodičský preukaz B,
• radi pracujete v týme, máte pozitívny a proaktívny prístup k práci, ste samostatný a flexibilný, komunikatívny,
• máte záujem o prácu na skrátený úväzok v dopoledních hodinách.

Ponúkame Vám:
• nástup ihneď alebo dohodou,
• dlhodobú spoluprácu na DPČ, do budúcna možnosť na HPP,
• pracovná doba 4 -6 hod denne (pondelok až piatok v dopoledních hodinách),
• pracovisko v Kladne.
Ak Vás táto pozícia zaujala, budem rada keď ma kontaktujete.
Zuzana Javorová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Dynamická nadnárodná spoločnosť

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3423980  Datum zveřejnění: 18.6.2018