Oprava sva. přípravků ve stabilní firmě! (elektro+ vyhláška)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 25.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici Opraváře svařovacích přípravků, v třísměnném provozu, hledáme člověka, který má elektro vzdělání a splňuje podmínky vyhlášky 50 a zároveň má základní znalost práce s obráběcími stroji.

Vaší náplní práce bude udržovat a opravovat malé ruční svařovací nástroje – svařovací přípravky.

Jedná se zejména o opravy samotných svařovacích přípravků, preventivní prohlídky a jejich výměnu na pracovišti, dle požadavků výroby.

Dále se může jednat o výměnu svařovací elektrody, vyměnění čidla, kabelu apod.

Setkáte se také s méně náročnými prácemi na obráběcích strojích.

S těmito činnostmi se váže vyplňování dokumentů a záznamů údržby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec Zákoníku práce
 Příplatky až 5.000 Kč
 13. Mzda
 Docházkový benefit – 16.000 Kč ročně
 Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1.200 Kč měsíčně
 Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) – min. 4.000 Kč
 Stravování přímo v závodě (20-30 Kč)
 Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Silná zahraniční společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledá pro svůj výrobní závod v Písku, OPRAVÁŘE SVAŘOVACÍCH PŘÍPRAVKŮ. Staňte se součástí stabilní společnosti s 23-letou tradicí!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3432010  Datum zveřejnění: 30.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 25.000 Kč