Zaveď lean manufacturing ve stabilní firmě! I pro absolventy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 40.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JSTE ABSOLVENTEM VŠ SE ZAMĚŘENÍM NA PRŮMYSLOVÉ INŽENÝRSTVÍ A CHCETE SE REALIZOVAT NA MÍSTĚ, KDE BUDETE MOCI IMPLEMENTOVAT VAŠE ZNALOSTI?

NEBO JSTE NAPŘ. VEDOUCÍ VÝROBY ČI KVALITÁŘ, KTERÝ JIŽ MÁ ZKUŠENOSTI SE ZAVÁDĚNÍM LEAN MANUFACTURINGU/ ZLEPŠOVÁNÍM A HLEDÁTE NOVOU PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST?

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE :

Většinu času budete trávit v logistice a ve výrobě, kde budete řídit a zavádět, již zmíněný, Lean Manufacturing a spolupracovat při jednotlivých fázích.

Dále budete implementovat nápravné opatření, pokud objevíte plýtvání v jednotlivých procesech a ověřovat i za pomocí auditů, zda jsou nastavené standarty respektovány.

Čeká Vás také řízení implementace KAIZEN do všech oddělení společnosti a provádění analýz/ měření a normování práce a její optimalizování pomocí metody MOST.

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY :
 Profesní a mzdový růst, možnost externích školení
 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec Zákoníku práce
 Odměna za podíl na hospodářském výsledku až 2.100 Kč měsíčně
 13. Mzda
 Docházkový bendit až 16.000 Kč ročně
 Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1.200 Kč měsíčně
 Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) – min. 4.000 Kč
 Stravování přímo v závodě (20-30 Kč)
 Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Silná zahraniční společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledá pro svůj výrobní závod v Písku, EXPERTA LEAN MANUFACTURING (od 40.000). Staňte se součástí stabilní společnosti s 23-letou tradicí!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme nadšeného nekonfliktního člověka, který má přirozenou autoritu a komunikace je jeho silnou stránkou! Neměla by Vám chybět, ani schopnost pozitivně ovlivňovat a motivovat druhé ke změnám.

A to z důvodu zaškolování zaměstnanců a členů vedení a také kvůli komunikaci s lidmi napříč odděleními – od operátora po výrobního ředitele, u kterého můžete například obhajovat technologii.

Neméně důležitá je také znalost angličtiny na komunikativní úrovni. Jednou cca za půl roku, se scházejí Lean experti z různých zemí, aby probíhaly společné workshopy nebo můžete navštívit např. Kaizen institut ve Španělsku, apod.

A jaké nástroje kvality je třeba znát? Jedná se o Six Sigmu, Teorii úzkých míst, Lead time, SMED, Standart Work, Cycle time, Takt time, TPM, JIT, Kanban, Kaizen, MOST nebo 5S.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3433842  Datum zveřejnění: 28.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 40.000 Kč