Hledáme konstruktéra do stabilní firmy (i pro absolventy!)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 34.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MÁTE JIŽ PRAXI jako KONSTRUKTÉR nebo jste ABSOLVENTEM VŠ strojní a hledáte své první pracovní uplatnění?

Hledáme druhého Konstruktéra do závodu v Písku, kde budete v prostředí open space, spolu s dalšími kolegy z technologie.

Jediným předpokladem pro tuto pozici je znalost práce v programu CAD a komunikativní AJ, kterou budete využívat při komunikaci s dodavateli nebo kolegy z Francie.

A CO VŠE BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
• Spravování a evidence dokumentace svařovacích nástrojů, robotických buněk, profilovacích a lisovacích nástrojů v interním systému
• Úprava konstrukce na montážních, svařovacích, lisovacích a profilovacích nástrojích v rámci optimalizace nebo modifikace
• Kontakt a řízení zakázek s externími dodavateli
• Podpora při optimalizaci a odstraňování závad na výrobních prostředcích
• Spravování a evidence lay-outů výrobního závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec Zákoníku práce
- Příplatky až 4.000 Kč/ 5.000 Kč
- 13. Mzda
 Docházkový benefit – 16.000 Kč ročně
 Odměna za podíl na hospodářském výsledku až 2.100 Kč
 Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1.200 Kč měsíčně
 Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) – min. 4.000 Kč
 Stravování přímo v závodě (20-30 Kč)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Silná zahraniční společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledá pro svůj výrobní závod v Písku TECHNIKA - KONSTRUKTÉRA. Staňte se součástí stabilní společnosti s 23-letou tradicí!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3457195  Datum zveřejnění: 25.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 34.000 Kč