Pohodová brigádka ve skladu stavebnic od 126 Kč/hod • Praha Jirny

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Jirny, DHL, Jirny, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
126 Kč/hod + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš pohodovou brigádu, kterou nebude problém skloubit se školou či výchovou ratolestí? Nebo si chceš jen něco přivydělat ke své práci či důchodu?

Přidej se k nám ve skladu se stavebnicemi v Jirnech (15min od Černého Mostu)!

Práce není fyzicky náročná a směny si můžeš vybrat tak, jak Ti to bude vyhovovat.

Co budeš dělat?
• Pokud jsi křehké děvče, nebo nechceš dělat nic fyzicky náročného, náplní Tvé práce bude lepení krabic, skládání krabiček, štítkování a pickování.
• Pokud jsi statný mladý muž můžeš si zocelit svaly při nakládce a vykládce zboží z kamionů.
• Práce je jednoduchá, ale když si nebudeš s čímkoli vědět rady poradí Ti buď kolegové nebo náš koordinátor Roman :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• smlouvu na DPČ a možnost dlouhodobé spolupráce
• mzdu 126 Kč/hod
• za každých 5 odpracovaných směn v měsíci dostaneš navíc bonus 600 Kč
• možnost volby směn (ranní, odpolední, noční)
• obědy za 20 Kč
• svozové autobusy jezdí v z obcí Čelákovice, Mochov, Lysá nad Labem, Milovice, Úvaly, Český Brod, Kouřim, Neratovice, Brandýs nad Labem

!!!POKUD NASTOUPÍTE, PO PRVNÍM TÝDNU VÁM PROPLATÍME CESTU NA POHOVOR!!!

Informace o náboru

Pokud máš zájem nebo jakékoli otázky zavolej nám na naší bezplatnou linku +420 800 197 197, kde jsme v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost se zabývá skladováním a logistikou oblíbených stavebnic.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• věk min. 16 let
• možnost odpracovat aspoň 2 směny týdně
• základní znalost práce na PC (pokud dokážeš najít tenhle inzerát mělo by to stačit)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3459701  Datum zveřejnění: 2.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 126 Kč/hod + bonusy