26 000 - 31 000 CZK

Výroba klimatizací • 30 000 Kč/měs • týden dovolené navíc • Brno

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy na dělnické pozice do společnosti zabývající se výrobou klimatizačních jednotek pro průmyslové i domácí využití.

Náplní Vaší práce bude manuální výroba a kompletace klimatizačních jednotek.

Informace o mzdě

30 000 Kč/měs, 5 týdnů dovolené, ubytování s příspěvkem 2 000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• základní mzda 20 790 Kč/měs + příplatky za směnnost a bonusy (průměrná mzda 26 000 až 31 000 Kč/měs)
• týdenní zálohy na mzdu
• 5 týdnů dovolené
• stravování ve firemní kantýně
• zajištěné praní pracovních oděvů a pomůcek
• nadstandardní lékařská péče přímo ve firmě
• zajištěné ubytování s příspěvkem 2 000 Kč

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je předním světovým výrobcem klimatizačních jednotek.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobrý zdravotní stav
• schopnost pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov
ID: 3467524   Datum zveřejnění: 9.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30 000 Kč/měs, 5 týdnů dovolené, ubytování s příspěvkem 2 000 Kč