Montážník chladícího nábytku - nástup ihned od 21000 Kč - 28000 Kč/ měsíčně

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
22.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás očekáváme?
manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost vůči týmu se kterým pracujete
praxe ve výrobě výhodou - nikoliv nutností
ochotu pracovat ve směnném provozu
chuť učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
dlouhodobou spolupráci na HPP, pro dlouhodobé zájemce je možné zajistit i DPČ
možnost kariérního i finančního růstu
od 21 000 - 28 000 Kč
bonusy - nadstandardní příplatky za svátky a víkendy
docházkový bonus ve výši 2000 Kč/ měsíčně
možnost zajištěného ubytování s dotací
příspěvek na vlastní ubytování 1500 Kč/ měsíčně
a mnohé další !!!!!

Informace o náboru

JAK NA TO?
Volejte ihned 731420914 a nebo přijďte na výběrové řízení 22.8.2018 ve 13.00 na naší pobočku v Berouně se sídlem Plzeňská 52. Poradíme a přidáme více informaci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Klient je významným hráčem na mezinárodním poli v oblasti chladírenských zařízení - od chladících nábytku přes klimatizační jednotky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost
odpovědnost
praxe ve výrobě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3472644  Datum zveřejnění: 17.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000