Hledáme seřizovače výroby pro rozrůstající se firmu! (až 32.000 Kč)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 32.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Silná zahraniční společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledá pro svůj rozrůstající se výrobní závod v Pohořelicích, SEŘIZOVAČE VÝROBY. Staňte se součástí stabilní společnosti s 23letou tradicí!

MÁTE ZKUŠENOST SE SEŘIZOVÁNÍM, ale už Vás to ve stávajícím zaměstnání nebaví?

NEBO JSTE ABSOLVENTEM SŠ S TECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM (strojní/elektro-průmyslové) a hledáte uplatnění na trhu?

… A CO TAKHLE ZAČÍT PRACOVAT VE STABILNÍ FRANCOUZSKÉ FIRMĚ, KDE MÁT ZARUČENÝ PRACOVNÍ RŮST (I TEN MZDOVÝ) S FÉR CHOVÁNÍM?...

KOHO HLEDÁME?

Hledáme posily do řad SEŘIZOVAČŮ VÝROBY, jak do sektoru robotů, lisů, tak i svářeček, vzhledem k rozšiřující se výrobní hale.

V rámci pohovoru se podíváte do výroby, abyste zjistili, který sektor Vás zaujal nejvíce.

Pokud jste absolventem a nemáte velké zkušenosti, podstoupíte interní školení, abyste se postupně se vším seznámil.

Čeká Vás tedy seřizování strojů a zařízení dle technických postupů a zajišťování výroby dle pracovních příkazů.

A provádíte také počáteční údržbu strojů a nástrojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY :
 Pracovní smlouva na dobu neurčitou
 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec Zákoníku práce
 Příplatky až 5.000 Kč
 13. Mzda
 Docházkový benefit – 16.000 Kč ročně
 Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1.200 Kč měsíčně
 Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) – min. 4.000 Kč
 Stravování přímo v závodě (20-30 Kč)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba kovů a kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3477835  Datum zveřejnění: 8.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 - 32.000 Kč