Manufacturing Engineer/Beroun

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,
pro svého klienta, mezinárodní strojírenskou společnost, hledám posilu do týmu v Berouně.

V současné době je otevřeno víc pozic, a tak je situace nakloněna seniorním i juniorním kandidátům, a dokonce i čerstvým absolventům strojní či elektro fakulty, kteří se orientují v oblasti chladírenství. Toto je základ, na kterém se dá dále stavět, i když zatím nenabízíte předchozí praxi na podobné pozici. Je však nutné, abyste se uměli domluvit anglicky, protože budete komunikovat se zahraničními kolegy, případně s návštěvami přímo ve výrobě.

Základem vaší práce zde bude aktivní spolupráce na náběhu nových technologií nebo výrobků, spolupráce s dodavateli technologií, tvorba pracovních postupů, plánování rozložení pracovišť, přípravků a nářadí, oblast ergonomie. Další součástí vaší práce budou aktivity v oblasti neustálého zlepšování, takže pokud už za sebou máte nějaký LEAN projekt, je to jedině dobře. Ve spolupráci s výrobou, kvalitou, konstrukcí a dalšími odděleními budete tedy usilovat o zajištění plynulosti výrobního procesu.
Vzhledem k větší diferenciaci oddělení, se zde do budoucna nabízejí i další možnosti uplatnění, postup na vedoucí pozici ad.

Firma se o své zaměstnance stará nejen po stránce profesního rozvoje, ale poskytuje i řadu benefitů. Ať už se jedná o flexibilní pracovní dobu či týden dovolené navíc spolu s pěti dny sick days, nebo dotované stravování, příspěvky na pojištění či příspěvky na dovolenou.

Pokud vás tato nabídka zaujala, budu ráda, když o sobě dáte zprávu, abychom mohli probrat další aspekty této pracovní příležitosti.

Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

mezinárodní strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3484453   Datum zveřejnění: 4.9.2018