Test Engineer/Beroun

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,

pro svého klienta, mezinárodní strojírenskou společnost, hledám šikovného Test Engineera jako posilu přátelsky naladěného týmu v Berouně.

V současné době je situace nakloněna seniorním i juniorním kandidátům, a dokonce i čerstvým absolventům oboru elektro, kteří se specializují na problematiku chlazení či klimatizace a mají alespoň teoretické znalosti z termomechaniky/termodynamiky, což je základ, na kterém se dá dále stavět, i když zatím nenabízíte předchozí praxi na podobné pozici.

Vaše práce se bude točit okolo sledování stavu norem (projektování, výroba) a zkoušek chladicího zařízení. Budete se účastnit nejrůznějších projektů a spolupracovat se zahraničním vývojovým centrem (proto je nutné nebát se mluvit anglicky, třeba i s chybami…) a také podílet se na vývoji přímo v lokálním týmu. Budete spravovat měřicí techniku, nastavovat ji pro testování, zpracovávat naměřená data, provádět kalibrace a případné opravy.

Jako třešinku na dortu dostanete šéfa, který je ryzím odborníkem na svém místě a který svůj tým podporuje jak profesně, tak lidsky.
Vzhledem k větší diferenciaci oddělení, se zde do budoucna nabízejí i další možnosti uplatnění, postup na vedoucí pozici ad.

Firma se o své zaměstnance stará nejen po stránce profesního rozvoje, ale poskytuje i řadu benefitů. Ať už se jedná o flexibilní pracovní dobu či týden dovolené navíc spolu s pěti dny sick days, nebo dotované stravování, příspěvky na pojištění či příspěvky na dovolenou.

Pokud vás tato nabídka zaujala, budu ráda, když o sobě dáte zprávu, abychom mohli probrat další aspekty této pracovní příležitosti.

Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

mezinárodní strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3484533   Datum zveřejnění: 4.9.2018