Hledáme technika elektromontáže (1směnný provoz)!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 28000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Buďte součást vedoucího hráče na světovém trhu ve výrobě digitálních řezacích stolů, softwaru pro tvorbu grafiky a celkového řešení pro obalový průmysl!
Vzhledem k novému projektu hledáme do týmu zručného TECHNIKA ELEKTROMONTÁŽÍ/ ELEKTRIKÁŘE na pobočku do Brna!

Práce je vhodná, jak pro zkušené, tak pro šikovné absolventy, kteří se titulují domácími kutily.

POŽADUJEME :

Elektro vzdělání a osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb.

Schopnost čtení výkresové dokumentace (elektro schémata)

NÁPLŇ PRÁCE :

Aktuálně se na brněnské pobočce rozjíždí nový projekt – montáž ramen na podávání a odebírání materiálu na řezacích stolech (tzv. plotrech).

Jedná se o práci v čistých klimatizovaných halách v jednosměnném provozu v týmu 5-6 lidí.

Hlavní náplň Vaší práce se skládá z elektromontáží (zapojení elektro rozvaděčů průmyslových strojů, montáž kabelů a kabelových svazků, zapojení průmyslových vývěv, …) a po sestavení také testování, že vše funguje tak, jak má.

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Smlouva na dobu neurčitou
 Platové ohodnocení dle zkušeností od 22.000 Kč až 28.000 Kč
 Bonus ke mzdě
 25 dní dovolené
 kurzy AJ zdarma
 stravenky 90 Kč za den
 příspěvek ČP zdraví
 penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3491579  Datum zveřejnění: 23.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 28000 Kč