Montáž vzduchových ventilů

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Tachov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
24.150,- Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• fyzicky nenáročná manuální práce v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

PRÁCE I UBYTOVÁNÍ PŘÍMO V TACHOVĚ PRO MUŽE, ŽENY, PÁRY
• mzdové a pracovní podmínky shodné s kmenovými zaměstnanci
• stravenky v hodnotě 100 Kč/směnu
• 5 týdnů placené dovolené
• ubytování zajištěné v Tachově; bez dojíždění
• možnost výplaty záloh na mzdu
• prémie za každého doporučeného kolegu 3.000,- Kč

Informace o náboru

Přijďte se osobně informovat na naši tachovskou pobočku:
Hornická 1596, 34701 Tachov (budova České pošty, boční vchod, II. patro) Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.
Nebo volejte: +420 731 420 263; či pište: [email protected]
Těšíme se na Vás.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 21 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Manuální montáž různých typů ventilů se širokou škálou využití, kontrola jejich těsnosti.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost, preciznost, odpovědnost
Praxe ve výrobě výhodou
Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov
ID: 3496303   Datum zveřejnění: 23.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24.150,- Kč/měs.