Hledá se samostatný nákupčí do Hodonína! (od 45k-60k+prémie)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000-60000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní americká společnost, zabývající se výrobou automobilových interiérů a jeho řešení, hledá pro svou pobočku v Hodoníně s otevřenou firemní kulturou, nového kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTY NÁKUPU!

KOHO HLEDÁME :

Hledáme již zkušeného nákupčího, ideálně s praxí z automobilového průmyslu, strojírenství nebo elektra.

Požadujeme také středně pokročilou znalost AJ.

NÁPLŇ PRÁCE :

Jako samostatný nákupčí budete vytvářet objednávky (přímý a nepřímý materiál) a zajišťovat dodávky zboží a služeb.

Na starosti budete mít také evidenci náhradních dílů, takže pokud bude potřeba, vyjedete do města koupit potřebné zboží.

Dále budete vyhodnocovat cenové nabídky na nepřímé materiály a analyzovat data související s nákupem.

A v neposlední řadě také jednáte s dodavateli ohledně podmínek, objemových slevách a podílíte se i na jejich výběru při nových projektech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- prémie k Vašemu platu
- Příspěvek na vstup do fitness centra, squash nebo solária
- Vzdělávací kurzy/ školení
- 3 dny dovolené navíc
- Příspěvek na investiční životní pojištění
- Odměny při pracovních a životních jubileích
- Příspěvek na stravování
- Firemní akce a večírky

Odpovězte na tento inzerát a Vaše reakce nebude zbytečná! – KONTAKTUJI KAŽDÉHO.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3524461  Datum zveřejnění: 25.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45000-60000