Hledáme parťáka na IT oddělení s AJ – Mikulov (30-55k)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
30000-55000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rodinné rakouské firmě s mezinárodní působností, se pro postup kolegy na vyšší pozici, uvolnilo místo HELP DESK SPECIALISTY! Hledáme tedy nového parťáka pro závod v Mikulově, kde se vyrábí různě složité elektrické kabely, zejména pro automobilový průmysl, ale např. i pro výstavbu výtahů.

PRO KOHO JE POZICE VHODNÁ?

Máte již nějaké zkušenosti s obdobnou pozicí u menší firmy a chcete se posunout dále?

Nebo jste již profík každým coulem?

Jedinou nutností, kromě Vašeho technického umu, je komunikativní angličtina!

Staňte se součástí pohodové atmosféry na IT oddělení, kde Vás budou čekat další tři kolegové!

NÁPLŇ PRÁCE :

Čeká Vás 1th level support pro ČR a vzdáleně pak pro Slovensko.

V Mikulovském závodě se budete věnovat různorodým problémům, které mohou nastat (nefungující aplikace, Excel, místní správa sítí, …) a budete tak v každodenním kontaktu s uživateli. Oblasti, kterým se budete věnovat, jsou zejména :

• Instalace PC
• Reinstalace
• Nastavení sítě (WAN, LAN)
• Nastavování CISCA
• Založení práv u složek
• Active Directory
• Windows 7 a 10
• Hardware + software
• Při každém incidentu, budete vytvářet tickety
• nastavování docházkového systému (aktuálně se přechází na čipové karty)
• záskok při problémech s tiskárnou v případě nepřítomnosti kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME VÁM TAKÉ :

• 5 týdnů dovolené
• Smlouva na dobu neurčitou
• Příspěvek na dopravu až 3.200 Kč / měsíčně
• Možnost kariérního růstu!
• Cafeteria ve výši 5.050 Kč za rok neb příspěvek na penzijní pojištění
• Zvýhodněné vstupenky na kulturní, sportovní či rodinné akce
• Věrnostní odměna 7.200 Kč / ročně k jubileu pracovní smlouvy
• Dotované stravování – jídelna (výběr z 6 jídel), kantýna – 55% dotované
• Bonus 10.000 Kč za doporučení nového zaměstnance
• Akce pro zaměstnance – vánoční večírek, letní celofirmení Family Day

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Tančinová
E-mail: poslat životopis
ID: 3532430   Datum zveřejnění: 21.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000-55000