Aplikační inženýr/Benátky nad Jizerou

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Benátky nad Jizerou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient, mezinárodní strojírenská společnost, rozjíždí nové projekty, a proto hledáme zapáleného technika s chutí cestovat a objevovat!
Váš profil:
Člověk s technickým vzděláním a cítěním, který dokáže zmapovat situaci, navrhnout řešení a dotáhnout ho do zdárného konce. Člověk, který chce díky svému zaměstnání cestovat (v tomto případě po střední a východní Evropě). Člověk, který dovede dobře komunikovat a zprostředkovávat informace, a to nejen v češtině, ale zejména v angličtině, která bude jeho denním chlebem. Člověk, který má vysokou míru sebeorganizace a samostatnosti, jelikož na služebních cestách bude svým pánem.
Vaše úkoly:
Navrhovat technologická řešení na míru zákazníkům v rámci střední a východní Evropy. Podílet se na aplikaci vývojových novinek v praxi a sbírat informace z trhu pro další vývojové projekty. Navštěvovat zahraniční zákazníky, provádět analýzy procesů, zjišťovat technické informace, účastnit se zkoušek produktů a analyzovat výkon strojů. Následně své poznatky z praxe zpracovávat a konzultovat s dalšími členy týmu.
Vaše příležitost:
- pracovat pro silnou mezinárodní společnost v prostředí nejmodernějších technologií
- získat možnost cestovat po Evropě a uplatnit angličtinu
- pracovat s týmem zkušených kolegů v prostředí, kde vládne rodinná atmosféra
- získat pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- využívat firemních benefitů (13. Plat, dovolená navíc, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění či životní pojištění ad.)

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte mě, ráda s vámi proberu podrobnosti.
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí v ČR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3534433  Datum zveřejnění: 14.1.2019