Otevíráme novou pozici Technika BOZP A PO na Hodonínsku!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rohozec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poohlížíte se po novém zaměstnání na Hodonínsku?

A hledáte zaměstnavatele, který se s Vámi dohodne na odpovídající výši platu dle Vašich zkušeností? Na platu, který při Vaší stoupající odbornosti nebude stagnovat?

Tak čtěte dál, jelikož právě hledáme vhodného zájemce pro nově otevřenou pozici - TECHNIKA BOZP a PO do výrobní firmy podnikající v potravinářském průmyslu, kde se vyrábějí různé sladkosti pro český i zahraniční trh.

KOHO HLEDÁME :

Hledáme již opravdu zkušeného člověka v oblasti BOZP a PO.

Potřebujeme také, abyste dokázali komunikovat v anglickém jazyce (B2), který nejvíce využijete při auditech nebo při reportingu.

A CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

Jelikož se jedná o novou pozici (dříve se tato pozice řešila externě), budete řídit a koordinovat celou oblast BOZP a PO!

Od preventivních kontrol pracovišť z hlediska dodržování předpisů BOZP a PO, analýz a vyhodnocování rizik BOZP přes šetření pracovních úrazů, zavádění preventivních programů, školení zaměstnanců, spolupráci při zařazení prací do kategorií až po koordinaci přípravy a průběhu auditů OHSAS 18001.

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO DALŠÍHO VÁM NABÍZÍME?

• Osobnostní ohodnocení ke mzdě
• Neustálé plošné navyšování mezd
• Týden dovolené navíc
• Stabilního zaměstnavatele, kde máte příležitost navýšit svůj finanční příjem s růstem Vašich dovedností
• Systém adekvátně proplácených přesčasů
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Závodní stravování a stravenky (menu 29 Kč a stravenky v případě svátků, nočních apod. kdy je jídelna zavřená)

V případě zájmu či dotazů neváhejte reagovat - KONTAKTUJI KAŽDÉHO!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Tančinová
E-mail: poslat životopis
ID: 3560381   Datum zveřejnění: 15.1.2019