PLC programátor s AJ (až 50.000 Kč) – flexibilní pracovní doba

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
dle zkušeností až 50.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Silná zahraniční společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledá pro svůj výrobní závod v Písku PROGRAMÁTORA - TECHNOLOGA. Staňte se součástí stabilní společnosti s 23-letou tradicí!

PRO KOHO JE POZICE VHODNÁ:

V prvé řadě hledáme PLC programátora (ať již zkušeného nebo méně zkušeného v programování SIMATIC STEP 7, popř. TIA portal), který ovládá anglický jazyk na komunikativní úrovni.

A který také vlastní osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb. min. §6.

Jakékoliv další zkušenosti z oblasti automatizace, robotizace a elektrotechniky samozřejmě vítáme.

Pokud jste tedy VŠ absolvent se zaměřením na automatizaci, kterému není cizí proaktivita, neváhejte taktéž reagovat!

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

Budete vytvářet nebo modifikovat programy PLC automatů. V největším počtu je tu zastoupený již zmiňovaný SIMATIC S7. Všechna nově příchozí pracoviště jsou osazena automaty Siemens 1200 + 1500, které se programují přes TIA portal.
Věnovat se tedy budete jak strojům na tváření (lisování, profilování, pertlování), tak i svařovacím buňkám (spot, mig). Komunikace ve strojích je pestrá : profinet, profibus, interbus.

V případě, že se objeví závada, tak to budete Vy, kdo bude navrhovat řešení.

Čekají Vás také nárazové služební cesty - návštěvy dodavatelů při přejímkách pracovišť (ČR i zahraničí). Tudíž při zavádění nových strojů do výroby, budete asistovat po technické stránce.

A mimo to, budete komunikovat i s dodavateli náhradních dílů a objednáváte v případě nutnosti servisní zásah, na který poté dohlížíte.

Samozřejmostí je spolupráce i s jinými kolegy např. s údržbou strojů a nástrojů za účelem zlepšení fungování celého zařízení.

CO VÁM NABÍZÍME :
 Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
 5 týdnů dovolené a další volno navíc
 13. Mzda
 Docházkový benefit – 16.000 Kč ročně
 Flexibilní pracovní dobu
 Odměna za podíl na hospodářském výsledku až 2.100 Kč měsíčně
 Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1.200 Kč měsíčně
 Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) – min. 4.000 Kč
 Stravování přímo v závodě (20-30 Kč)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3579165  Datum zveřejnění: 15.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle zkušeností až 50.000 Kč