Slyšte, slyšte! Tým účetních potřebuje šéfa/šéfovou!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Opava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní firmu na Opavsku, hledáme šikovného člověka na pozici hlavní účetní… Pokud je zde mezi vámi někdo, kdo si myslí, že by byl dobrým šéfem/šéfovou účetního týmu, ráda bych mu nastínila jeho nejen účetní výhledy… Co takhle vést menší tým, kde navážete osobnější vztahy s podřízenými? Být rádcem, mentorem, tím, kdo předává své praxí nabyté zkušenosti kolegům, a zároveň bude ovlivňovat strategická rozhodnutí společnosti?
K tomu je zapotřebí, abyste se ve svém oboru cítili jako ryba ve vodě, měli zkušenost s vedením týmu, nebo minimálně ambici se s tímto úkolem popasovat. Práce bude nad hlavu, a vy tak budete muset dokázat svůj tým řídit, motivovat a podržet, když to bude zapotřebí. K vaší povinné výbavě patří obratná práce s Excelem a účetními systémy – v tomto případě ideálně se SAP. Vzhledem k mezinárodnímu prostředí zaměstnavatel ocení alespoň základní angličtinu, a jelikož budete čas od času jezdit na služební cesty, tak i řidičský průkaz.
Zaměstnavatel vám nabízí samostatnou, vedoucí a velmi zodpovědnou práci v prostředí etablované mezinárodní společnosti. Mimo základní mzdu vám umožní získávat měsíční prémie ve výši 20%. Poskytne vám benefity v rámci cafeterie, příspěvek na stravování či penzijní připojištění, týden dovolené navíc a umožní vám přizpůsobit si pracovní dobu.
Pokud si svou profesní budoucnost představujete nějak takto, budu ráda, když se ozvete.
Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3579792   Datum zveřejnění: 18.2.2019