Hledá se zručný údržbář strojů (od 27.000 Kč a více) – Bor u Tachova!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Bor, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 27.000 Kč - 30.000 Kč a více (dle zkušeností)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v rodinné německé firmě, kde se skloňují zákazníci jako Lamborghini, McLaren nebo BMW? Jedná se o firmu vyrábějící kompletní interiéry automobilů, sídlící v Boru u Tachova, se specializací na potahování pohledových částí kůží.

Staňte se součástí stabilní firmy, která má již 50 let zkušeností!

KOHO HLEDÁME :

Do 3směnného provozu (noční směna v podobě pohotovosti) hledáme na pozici Technika strojů zájemce, který již má zkušenosti s údržbou strojů a zařízení, jelikož na této pozici budete zajišťovat optimální provoz strojů a odstraňovat jejich případná rizika.

Značka ideál je pokud máte vystudovaný také elekto obor. Nicméně postačující je i obor technického směru.

CO VÁM NABÍZÍME :

• Příspěvek na dopravu
• Týden dovolené navíc
• Revize mzdy
• Permanentky na plzeňský hokej nebo divadlo
• Poukázky – masáže, bazén
• Jazykové kurzy AJ
• Cafeteria
• Výroční bonusy
• Vánoční odměny
• Strava přímo v závodě (27 Kč)

Hlavní oblast působení klienta

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3603320  Datum zveřejnění: 19.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 27.000 Kč - 30.000 Kč a více (dle zkušeností)