IT Support - Mikulov

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujete jako Helpdesk/ support v menší firmě, ale cítíte, že potřebujete změnu?

Nebo jste absolventem IT oboru a máte pouze brigádnické zkušenosti se supportem, ale chcete se na této pozici realizovat i nadále?

Pozice je jako dělaná pro ty z Vás, kteří chtějí pracovat jako support ve STABILNÍ FIRMĚ s pěkným FINANČNÍM OHODNOCENÍM, POHODOVÝM PROSTŘEDÍM a reálnou MOŽNOSTÍ RŮSTU do budoucna, jak po finanční stránce, tak po té profesní!

KOHO HLEDÁME :

✔ pohodového parťáka do malého týmu v mezinárodní firmě působící v elektro-automobilovém průmyslu

✔ který ovládá AJ na komunikativní úrovni

✔ má již (min. částečnou) zkušenost s obdobnou pozicí

VÁŠ DEN VYPADÁ :

✔ řešíte různorodé problémy, které mohou ve firmě u uživatelů nastat (od sítí, aplikací, tiskáren, (re)instalací, ...) nebo např. zavádění čipového systému, nastavování CISCA, práce s Active Directory

✔ vzdálený support pro Slovensko, kdy každý incident = ticket

DÁLE VÁM NABÍZÍME :

✔ 25 týdnů dovolené

✔ Příspěvek na dopravu

✔ Cafeteria

✔ Smlouva na dobu neurčitou

✔ Dotované stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3629570  Datum zveřejnění: 6.6.2019