25 000 - 30 000 CZK

Skladník / řidič VZV • nástupní mzda 25 000 • motivující bonusy • nástup ihned

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Chrudim, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• příjem zboží na sklad, kontrola druhů a množství, správné uložení do skladu
• příprava a kompletace zakázek
• výdej ze skladu a nakládka zboží podle dodacích listů

Informace o mzde

nástupní mzda 25 000,- Kč + motivující bonusy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na hlavní pracovní poměr
• nástupní mzda 25 000,- Kč + roční bonus ( na úrovni přibližně 1 platu)
• závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, pitný režim
• možnost týdenních záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Vyrábíme stavební hmoty a chemii, zateplovací systémy, fasády, omítky, štuky, barvy a lazury. Náš sortiment zahrnuje také laky, lepidla, spárovací hmoty, samonivelační hmoty, stěrky, sanační systémy WTA. Nabízíme revitalizace bytových a panelových domů, řešení balkónů a teras.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• platný průkaz na VZV ( v případě že by byl prošlý, bezplatně obnovíme)
• důležitá je praxe s řízením VZV
• samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup k plnění zadaných úkolů
• ochota práce ve dvousměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Pobočka Pardubice
E-mail: poslat životopis
ID: 3635887   Datum zveřejnění: 3.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   nástupní mzda 25 000,- Kč + motivující bonusy