Referent závazků/Žebrák

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se Referent/-ka závazků pro stabilní mezinárodní společnost v Žebráku!

Co budete dělat:
- Zpracovávat došlé faktury, tzn. scanovat a kontrolovat náležitosti faktur
- Řešit problémy s partnerskými závody a externími dodavateli
- Párovat faktury vůči objednávkám
- Účtovat faktury
- Připravovat a kontrolovat platební návrhy pro partnerské závody
- Účtovat bankovní výpisy
- Spravovat a aktualizovat data dodavatelů a odběratelů
- Vést operativní evidence pro DPH a Daň z příjmů
- Připravovat podklady pro statistiky, audity a reporting

Co za to získáte:
- Pracovní pozici ve stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu
- Otevřený a férový přístup ze strany zaměstnavatele
- Práci v motivovaném týmu
- Osobní plán rozvoje a prostor pro seberealizaci
- 25 dní dovolené
- Roční bonus ve výši 33-100% měsíční mzdy
- Kafetérii od 5500Kč/rok
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní stravování a další benefity

Co od vás očekáváme:
- Středoškolské vzdělání ekonomického směru
- Zájem o účetní problematiku
- Základní znalost principů DPH a daně z příjmů
- Uživatelskou znalost práce s MS Office
- Základní znalost angličtiny (zejména písemné komunikace)
- Pečlivost, proaktivnost, spolehlivost
- Výhodou je základní znalost práce se SAP

Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás a my s vámi rádi probereme podrobnosti.
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

stabilní mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3692336  Datum zveřejnění: 12.6.2019