Picker/ka pro sklad s oblečením – bez nočních směn – nástup ihned

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Zdiby, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc30000 Kč NÁBOROVÝ BONUS

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou práci, která Vás bude bavit, nebudete tahat těžké věci, budete mít pauzu navíc, dáte si oběd/večeři za pár korun a ještě si k tomu dobře vyděláte? Tak neváhejte a čtěte dál.
Jaká bude Vaše náplň práce?
- Příprava zboží dle objednávek, zaskladňování do regálů, balení, etiketování a skenování čárových kódů
- Obsluha VZV (pro ty, kteří již mají praxi)
- Práce vhodná pro muže, ženy i páry či kamarády

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- Smlouva na HPP (plný pracovní úvazek)
- Základní mzda 22 500 Kč
- Výkonnostní bonus 2 500 Kč
- Nástupní bonus 6 000 Kč
- Docházkový bonus 1 000 Kč
- Náborový bonus 30 000 Kč
- Příplatek na vlastní bydlení 1 500 Kč nebo sleva na ubytování u nás (90Kč / noc)
- Příplatky dle zákoníku práce jsou samozřejmostí (víkendy, noční, přesčasy, svátky)
- Možnost volby směn – pouze denní (střídají se ranní/odpolední) nebo pouze noční
- Délka směny 8 hodin, z toho 45 minut pauza (oběd + na svačinu)
- Pauzu na svačinu Vám proplatíme
Chcete něco navíc? Čtete dál:
- Nonstop jídelna – obědy / večeře za 10 Kč
- Káva, čaj a ovoce ZDARMA
- Ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích, wifi ZDARMA
- Svozová doprava (směr z metra Kobylisy, dále z Lovosic, Litoměřic, Kostelce nad Labem, Roudnice nad Labem, Mělníku, Neratovic a další)
- Možnost získání evropského průkazu VZV
- 2x ročně se můžete těšit na výprodej oblečení pouze pro zaměstnance
- Nonstop kontakt s koordinátorem, který Vám se vším pomůže a poradí

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete Váš životopis přes níže uvedený formulář nebo mě prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Přijmeme nové kolegy na pozici Picker/ka ve skladu s oblečením pro logistickou společnost zabývající se skladováním a distribucí značkového oblečení sídlící nedaleko Prahy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- Plnoletost (věk min. 18 let)
- Čistý výpis z rejstříku trestů
- Fyzickou zdatnost (denně nachodíte pár kilometrů)
- Základní znalost PC (nepotřebujeme žádný Excel a podobně)
- Spolehlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3745670  Datum zveřejnění: 22.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc30000 Kč NÁBOROVÝ BONUS