Manažer projektu - automotive/Klášterec nad Ohří

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,
pro nový výrobní závod v Klášterci nad Ohří hledáme člověka, který je zdatný v organizaci, komunikaci, má dobré analytické myšlení a je schopen řešit mnoho dílčích úkolů najednou.

Vaše mise:
- Implementovat nové projekty a převzít zodpovědnost za celý proces od začátku až do konce
- Vést a koordinovat projektový tým
- Velmi úzce spolupracovat se zákazníkem na jedné straně a firemní centrálou na straně druhé
- Plánovat výrobu projektových dílů
- Být aktivním a dobrým komunikátorem, koordinátorem, organizátorem, analytikem, také trochu technikem, plánovačem a hlídačem času

Vaše předpoklady:
- Min. SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
- Praxe např. na pozici technologa, plánovače výroby apod.
- Velmi dobrá znalost angličtiny jak ústní, tak písemné (denní komunikace)
- Další jazyková znalost výhodou (NJ, FJ)
- Počítačová gramotnost v rámci MS Office, SAP výhodou
- Analytické myšlení, dobrý time-management a organizační schopnosti, komunikační dovednosti

Vaše příležitost:
- Získat manažerskou pozici ve stabilní a velmi dynamické nadnárodní společnosti
- Být při rozjezdu nového závodu velmi úspěšné společnosti
- Pracovat v prostředí s nejmodernějšími stroji a technologiemi
- Získat řadu benefitů: 13. mzda, osobní ohodnocení, firemní prémie, pravidelné navyšování mzdy, příspěvky na stravování, penzijní pojištění, příspěvky na volnočasové aktivity
- Týden dovolené navíc a další volno nad rámec zákoníku práce
- Získat smlouvu na dobu neurčitou hned od počátku pracovního poměru

Pokud Vás tato pozice oslovila a myslíte si, že splňujete uvedené předpoklady pro výkon této funkce, budu ráda, když se ozvete a budeme moci probrat podrobnosti.

Budu se těšit na reakce!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

stabilní nadnárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3746365  Datum zveřejnění: 24.9.2019