Obsluha CNC strojů Bosch Powertrain s.r.o. /Náborový bonus 50 000 kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 37 000 Kč/měsícNÁBOROVÝ BONUS 50.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění obsluhy CNC strojů dle pracovních postupů
- odpovědnost za čistotu na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* NÁBOROVÝ BONUS 50.000 Kč
* 3 směnný model i volné víkendy
* Mzda: až 37.000 Kč (cca po 6 měsících až 44.500Kč) v závislosti na směnném modelu
* Dovolená 5 týdnů
* Dotované stravování (ceny obědu od 18, 50 Kč) a noční jídlo zdarma!
* Poskytování záloh
* Bonusy/prémie
* Firemní akce
Bonusy agentury:
* MultiSport karta
* Férové jednání

Informace o náboru

Hledáte lepší práci? Nabízíme Vám pracovní pozici s nadstandardním platovým ohodnocením. Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé a šikovné uchazeče na pozici Obsluha CNC strojů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná společnost působící v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* Manuální zručnost
* Dobrý zdravotní stav
* Spolehlivost, pečlivost
* Ochotu pracovat v třísměnném provozu
* Minimálně střední odborné vzdělání ukončené výučním listem v technickém/strojírenském oboru
* Praxe na CNC pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Pobočka Jihlava
Tel.: +420734685289, +420702038003
E-mail: poslat životopis
ID: 3753890  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 37 000 Kč/měsíc