Do skladu s hračkami přijmeme muže I ženy, plně hrazené stravenky

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Jirny, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
141 - 162 Kč/hod.stravenky, zálohy, mzda v hotovosti, příspěvek na ubytování, příspěvek na dopravu, stravování na pracovišti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká
• práce na 3 směnný pracovní provoz (8mi hodinové směny - po - pá)
• vychystávání, manuální nakládka a vykládka zboží
• kontrola zboží dle dodacích a výdajových listů
• etiketování
• manipulace s paletami a se zbožím
• možnost práce s NZV/retrak/VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout
• smlouva na HPP
• mzda do 141 Kč/h (147 Kč/h s VZV)
• OD 1.4.2020 navýšení mzdy na 156 Kč/h (162 Kč/h s VZV)
• možnost ubytování nebo příspěvku na vlastní bydlení 1500 Kč/ měsíčně
• výkonnostní bonus 3000 Kč
• stravenky 40 Kč – plně hrazené
• zajištěné stravování na pracovišti (oběd 40 Kč)
• možnost týdenních záloh na mzdu
• dotovaná svozová doprava (Čelákovice, Lysá nad Labem, Milovice, Jirny, Úvaly, Český Brod, Ždánice, Kouřim, Zeleneč, Brandýs nad Labem, Neratovice)
• pomoc koordinátora, který je Vám k dispozici
• možnost výplaty mzdy v hotovosti

Informace o náboru

Jedná se o manipulaci se zbožím po skladu, a v případě potřeby je možnost i manipulace pomocí VZV.
Informace o náboru:
Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis v odpovědi na tuto nabídku nebo volejte na tel.: +420 725 426 038
Vybraní uchazeči budou pozváni do výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost je předním světovým dodavatelem zboží určeného pro děti.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• praxe se skenerem / čtečkou
• znalost práce na PC (excel, office,…)
• spolehlivost a zodpovědnost
• čistý výpis rejstříku trestu
• fyzická zdatnost - pohyb po skladu, manipulace se zbožím
• ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov
ID: 3782274  Datum zveřejnění: 21.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 141 Kč/hod.