Účetní majetku/Nymburk

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost hledáme vhodnou kandidátku či kandidáta na pozici

Účetní majetku

Co bude náplní vaší práce:
Účtování faktur na pořízení dlouhodobého majetku
Evidence a pojištění majetku
Tvorba investičního plánu v této oblasti
Vyhodnocování investičních projektů
Kalkulace investičních projektů a jejich následné vyhodnocování
Výpočet návratnosti investic

Co vám můžeme nabídnout:
Stabilní zázemí ve firmě, která myslí nejen na své současné a bývalé zaměstnance, ale také na různé organizace a spolky, které finančně podporuje
K základnímu platu ještě měsíční bonus až 20%
Pravidelný vánoční bonus
5 týdnů dovolené
Podporu dalšího vzdělávání
Dotované stravování
Telefonní tarif za zvýhodněnou cenu
Speciální bankovní program
Pravidelné firemní akce kulturního i sportovního charakteru
Bonusy za „věrnost“
Příspěvek na penzijní připojištění

Co bychom u vás rádi viděli:
SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxi na obdobné pozici
Alespoň základní znalosti v oblasti účtování majetku (pořizování dlouhodobého majetku, odpisy majetku, propočty návratnosti investic apod.)
Pokročilou znalost MS Office - zejména MS Excel
Ideálně zkušenost se SAP
Výhodou bude znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala, kontaktujte nás pro více informací.
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

stabilní a úspěšná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3788419  Datum zveřejnění: 25.5.2020