Lean specialista/Rokycansko

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

LEAN SPECIALISTA/Rokycansko

Co budete dělat:

- vyhledávat a sledovat kritické hodnoty výroby

- optimalizovat výrobní procesy a postupy

- realizovat 5S workshopy v multiprofesních týmech

- velmi úzce spolupracovat s kolegy z dalších oddělení (výroba, logistika, kvalita, engineering, management)

- podporovat a řídit proces neustálého zlepšování především ve výrobních týmech

- koučovat svěřený výrobní úsek

- zvyšovat povědomí zaměstnanců o jejich proaktivním přístupu ke zlepšení efektivity pracoviště

Co za to získáte:

- zázemí mezinárodní společnosti s tradicí 25let v ČR

- samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici s velkou mírou kreativity

- podporu nadřízeného a týmu kolegů, kteří jsou motivovaní a nastavení na spolupráci

- komplexní zaškolení a kontinuální vzdělávání v oboru

- velmi dobrou perspektivu pro další uplatnění v rámci společnosti

- mzdu tvořenou fixní a bonusovou složkou

- balíček benefitů

- flexibilní pracovní dobu

- týden dovolené navíc

- smlouvu na dobu neurčitou

Co od vás očekáváme:

- praktické zkušenosti z obdobné pozice ve výrobním prostředí

- znalost metod a nástrojů štíhlé výroby (nástroje na identifikaci plýtvání, povědomí o normování práce ad.)

- komunikativní angličtinu (nutná pro komunikaci se zahraničními kolegy, pravidelné porady v AJ)

- dobré komunikační dovednosti

- cílevědomost, schopnost motivovat a přesvědčit ostatní

- kreativní myšlení

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní společnost s tradicí 25let v ČR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3853136  Datum zveřejnění: 25.3.2020