Reagujte bez životopisu

Super práce v automotive! Plat až 30.000,- + 6 týdnů dovolené

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsícplat až 30.000,-úměsíčně semestrální bonus 10.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletace klimatizačních jednotek pro automobilový průmysl
- třísměnný provoz
- práce ve stoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 6 týdnů dovolené
- dotované stravování
- zajištěné ubytování
- svozová doprava z okolních lokalit
- pracovní oděv a jeho údržba zdarma
- týdenní zálohy

Informace o náboru

Pokud máte zájem o pracovní nabídku volejte 737 816 853 nebo pošlete životopis na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klient se zabývá výrobou klimatičních jednotek do aut.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3857288  Datum zveřejnění: 27.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc