Operátor/ka výroby s ubytováním! • Brno - Slatina

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
duben 2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 500 Kč/měsícpráce jen 3 dny v týdnu, dotované ubytování, týden dovolené navíc, cafeterie, 80 Kč stravenky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• manuální práce na výrobní lince (s elektrickými šroubováky a scannery)
• příprava a doplňování materiálu pro výrobní linky
• kontrola a balení finálních výrobků pro zákazníka
• firma kompletuje počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• PRÁCE POUZE 3 DNY V TÝDNU
• práce ve směnném provozu - 12 h směny
◘ NE + PO + ÚT (+1 pracovní sobota měsíčně) 6.15 – 18.15
◘ ST + ČT + PÁ (+1 pracovní sobota měsíčně) 6.15 – 18.15
◘ pouze noční směny PO – PÁ 20.30. – 5.00
• mzda 18.500 - 24.000 kč /měsíc
• dotované ubytování
• cafeteria
• 5 týdnů dovolené
• půlroční, roční bonusy
• 80 Kč stravenky (elektronické)
• Brno - Slatina

Informace o náboru

Zašlete nám životopis.

V případě dotazů volejte +420 513 034 168.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Firma kompletuje počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• pečlivost a spolehlivost
• manuální zručnost
• praxe v oboru není nutná

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3900250  Datum zveřejnění: 3.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 500 Kč/měsíc