Mzdová účetní - teamleader

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou stabilní mezinárodní společnost v Jihlavě hledáme vhodnou kandidátku či kandidáta na pozici:
Mzdová účetní – teamleader
Co budete dělat:
- metodicky vést tým zaměstnanců mzdové účtárny
- koordinovat činnosti týmu a zodpovídat za plnění přidělených úkolů a projektů
- zodpovídat za plnění stanovených cílů a termínů
- zpracovávat mzdy a sledovat docházku zaměstnanců
- spolupracovat na zvyšování efektivity procesů

Co za to získáte:
- zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
- pestrou pracovní náplň
- komplexní zaškolení a další kontinuální vzdělávání
- perspektivu budoucího pracovního uplatnění
- flexibilní pracovní dobu s možností home office
- 5 týdnů dovolené
- cafeterii
- dotované stravování
- příspěvky na penzijní připojištění
- slevy na výrobky
- možnost bezúročné půjčky
- možnost využívat zdarma pohybové aktivity

Co bychom u vás rádi viděli:
- nutně vysokoškolské vzdělání humanitního/ekonomického směru
- praktické znalosti v oblasti mzdového účetnictví
- zkušenost s metodickým vedením
- alespoň mírně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
- organizační schopnosti, samostatnost, iniciativa, flexibilita
- pečlivost a spolehlivost při plnění úkolů
- tah na branku

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci!

Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

úspěšná stabilní mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3912085  Datum zveřejnění: 15.6.2020