Výrobní operátor/ka • 3 směny • ubytování • Brno

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsícnadstandardní benefity, týden dovolené navíc, dotované ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• jednoduchá, nenáročná manuální montáž, kterou vás naučíme
• obsluha strojů
• výstupní kontrola
• práce na 3 směny
• čisté a tiché pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 22 000 Kč/měs
• navyšování mzdy po zkušební době
• nadstandardní příplatky
• dotované stravování
• týden dovolené navíc
• možnost zajistit ubytování za 1000 Kč/měs
• zastávka autobusu přímo u vchodu do areálu společnosti

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších značek ve svém oboru. Celosvětový lídr v oblasti telekomunikačních technologií. Jehož výrobky umožňují propojování lidí po celém světě. Přidejte se do jejich týmu!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• pozitivní přístup k práci
• velmi dobrou znalost ČJ - psané instrukce
• manuální zručnost, jemná motorika
• dobrý zdravotní stav a schopnost práce v noci
• výpis ze zdravotní dokumentace výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3916361  Datum zveřejnění: 26.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc