Jednoduchá práce v Chebu • 24 000 Kč/měs • kontrola a čištění elektroniky • ubytování zajištěno

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Cheb, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsícbonusy, stravenky, příspěvek na ubytování/bydlení, týden dovolené navíc, MULTISPORT KARTA

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• jednoduchá manuální činnost na jednotlivých stanovištích
• čištění od nečistot, kontrola příslušenství (kabely, ovladače), výměna komponentů nebo balení výrobků
• na začátku Vám vše vysvětlíme a pokud si nebudete jistí, Vaši kolegové Vám rádi poradí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 24 000 Kč/měs
• 80 Kč stravenky za směnu
• zvýhodněné ubytování
• týdenní zálohy na mzdu
• pracovní smlouvu na HPP
• týden placené dovolené navíc
• placené přesčasy, víkendy, svátky
• možnost výplaty mzdy v hotovosti
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
• odměnu 3 000 Kč za každého nového doporučeného kolegu

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420800197197

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Kontrola, testování, diagnostika, opravy elektroniky (notebooky, set-top boxy apod. ), vychystání, balení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• trestní bezúhonnost
• základní znalost práce na PC (např. vyhledat si informace na internetu)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3943184  Datum zveřejnění: 27.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc