33 000 Kč/měs + 60 000 Kč náborový bonus • Operátor/ka výroby • ubytování • ihned!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc60 000 Kč náborový bonus, 5 týdnů dovolené, týdenní zálohy, MULTISPORT KARTA

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha strojů na výrobu plastových komponentů pro automobilový průmysl
• po zapracování nárůst mezd
• 3 směnný provoz
• vhodné pro muže i ženy
• možnost přesčasů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 28 250 Kč/měs
• specializované pozice 33 000 Kč/měs
• 60 000 Kč náborový bonus
• příplatky: směnnost, přesčasy, víkendy
• poskytneme Vám naše vlastní, bezpečné, covid-free ubytovny, kde bydlí jen naši zaměstnanci
• stabilní zaměstnání bez sezónních výkyvů
• teplé plnohodnotné obědy za 25 Kč
• týden dovolené navíc
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
• 3 000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
• týdenní zálohy
• poukázky na drogerii
• skvělí koordinátoři

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197
Mobilní tel.č. +420 733 128 120
Pobočka: Rokycany, Havlíčkova 218

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba gumových hadic pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• ochota pracovat ve směnném provozu
• dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3956727  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc