Předvánoční brigáda! (Dělník)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Jiřice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.11.2020
Mzdové podmínky (brutto)
150 - 180 Kč/hod.Možnost výplaty mzdy v průběhu prosince.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Potřebujete přivýdělek? Hodily by se Vám peníze navíc na vánoční dárky?
Máme pro vás brigádu ve skladu kousek od Humpolce.

Můžete si vybrat z několika druhů brigády:

- Ranní směna 4:30 – 9:00 skenování zásilek na pásovým dopravníku. Jde o práci s ručním skenerem. Nejde o práci fyzicky náročnou, práce je vhodná pro ženy.

- Práce ve večerních hodinách 21:00 - 24:00.
Manipulace s balíky při nakládce, práce vhodná pro muže.
Vážení na vaze, práce vhodná pro ženy.

- Práce o víkendu: sobotní vykládka v čase 5:30 – 8:30, práce vhodná pro muže.

Mzda 150 - 180 Kč na hodinu dle počtu odpracovaných hodin. Dle dohody lze mzdu vyplatit před Vánoci!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Sezónní bonus: max 10% k základní mzdě za každou odpracovanou hodinu dle výkonu a instrukcí nadřízeného
- Bonus za docházku: max 10% pokud zaměstnanec odpracuje v kalendářním měsíci alespoň 70 hodin.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Dopravní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bezvadný zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE, s.r.o
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
ID: 4004901  Datum zveřejnění: 26.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 150 Kč/hod.