Quality Assurance Manager/Velká Bíteš

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní výrobní společnost ve Velké Bíteši hledáme člověka na klíčovou pozici v rámci evropského regionu:

QUALITY ASSURANCE MANAGER

Co budete dělat:
- Řídit systém kvality pro celý závod v souladu s příslušnými normami
- Odborně a organizačně vést menší tým
- Spravovat systém řízení dokumentace
- Zodpovídat za implementaci procesů dle platných norem, sledovat změny v oblasti legislativy
- Poskytovat zákaznickou podporu, řešit neshody
- Účastnit se pravidelných videokonferencí s vedením v zahraničí, provádět pravidelný reporting
- Aktivně se účastnit interních i externích auditů systému kvality
- Podílet se na procesu neustálého zlepšování, LEAN management

Co za to získáte:
- Pozici ve vedení společnosti s přesahem do evropského regionu
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Fixní mzdu, osobní ohodnocení a roční bonus
- Velký prostor pro profesní růst a kontinuální vzdělávání
- Denní využití angličtiny
- Týden dovolené navíc
- Stravenky

Co bychom u vás rádi viděli:
- Min. SŠ vzdělání
- Alespoň tři roky praxe v oboru kvality
- Detailní znalost norem a nástrojů kvality
- Znalost angličtiny pro každodenní komunikaci se zahraničím
- Kvalitní orientaci v technické dokumentaci
- Analytické myšlení, dobré organizační schopnosti, proaktivní přístup
- Řidičský průkaz sk. B a ochotu k občasnému cestování do zahraničí

Pokud vás tato pracovní nabídka zaujala, ozvěte se nám, rádi s vámi probereme další podrobnosti.
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4026393  Datum zveřejnění: 22.10.2021