Stabilní práce v nejisté době! Mzda až 32 000 Kč/měs.

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
CTPark Brno, Tuřanka, Slatina, ČR
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 140 - 32 000 Kč/měsíc- možnost týdenních záloh - dotovaná strava ve firemní jídelně - 13. mzda (2x půlroční bonus) - 100% zaškolení na konkrétní pozici - možnost kariérního postupu - při přesčasových směnách v sobotu oběd zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletace dílů na montážních linkách nebo obsluha strojů
- práce ve směnném provozu: PO – PÁ (víkendy volné) v 8hodinových směnách (v případě
zájmu možnost také nepřetržitého provozu ve 12hodinových směnách)
- dle Vašich požadavků pro Vás zkusíme najít tu nejvhodnější pozici

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzdu až do 32.000 Kč/měsíc
- základ 22.140 Kč/měsíc
- docházkový bonus 2.650 Kč/měsíc
- osobní ohodnocení 1.200 Kč/měsíc
- příplatek za odpolední 12 Kč/hod
- příplatek za noc 12%
- bonus za dovednost až 3.000 Kč/měsíc
- příplatky dle zákoníku práce
- nárok na všechny složky mzdy už od prvního celého odpracovaného měsíce!!
- měsíční a půlroční bonusy za dobře odvedenou práci (22.000 Kč)
- 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Do tradičního výrobního závodu v Brně hledáme výrobní operátory. Bez nutnosti předchozí praxe - zaučíme Vás.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
- dobrý zdravotní stav (vstupní lékařská prohlídka -
hradíme!)
- spolehlivost, pečlivost
- výpis ze zdravotní dokumentace výhodou - urychlí
možnost nástupu!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4058072  Datum zveřejnění: 8.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 140 Kč/měsíc