Operátor/ka výroby • 160/200 Kč/hod + 30 000 Kč • zvýhodněné ubytování i stravování • nástup ihned!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
Od 160 Kč/hod.30 000 Kč náborový bonus, ubytování, 5 týdnů dovolené, týdenní zálohy, multisport karta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• NEjedná se o pásovou výrobu, ale o práci na jednotlivých stanovištích
• montáž a tvarování gumových hadic
• sestavování celků (hadice + komponenty)
• 3 směnný provoz (R, O, N)
• vhodné pro muže i ženy
• možnost přesčasů
• po zapracování nárůst mezd

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 160 Kč/hod jednodušší pozice
• 200 Kč/hod specializované pozice
• příplatky: směnnost, přesčasy, víkendy
• stabilní zaměstnání bez sezónních výkyvů
• teplé plnohodnotné obědy za 25 Kč
• týden dovolené navíc
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
• 3 000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
• týdenní zálohy
• poukázky na drogerii
• poskytneme Vám naše vlastní, bezpečné, covid-free ubytovny, kde bydlí jen naši zaměstnanci

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197
Mobilní tel. č. +420 731 130 026

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba gumových hadic pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobrá pracovní historie
• manuální zručnost
• ochota pracovat ve směnném provozu
• dobrý zdravotní stav
• znalost ČJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4063840  Datum zveřejnění: 19.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 160 Kč/hod.