Pracovník výroby v Pardubicích • 21 000 Kč/měs • ubytování • nástup ihned!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsícubytování jen za 850 Kč/měs, týden dovolené navíc, pravidelné zálohy, 1500 Kč bonus a dotované stravování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• jednoduchá obsluha poloautomatické montážní linky
• kontrola kvality výrobků dle instrukcí a pravidel firmy
• třísměnný nebo nepřetržitý provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 21 000 Kč/měs
• ubytování jen za 850 Kč/měs
• příplatky za směnnost - třísměnný (8 hodinové směny) nebo nepřetržitý provoz (12 hodinové směny - krátký/dlouhý týden )
• bonus za docházku 1500,- Kč
• dotované stravování na pracovišti, za noční směnu stravenka v hodnotě 85,- Kč
• hrazené ubytování nedaleko pracoviště v rodinném domku se zahradou, pokoje pro 2 osoby
• 25 dní dovolené
• týdenní zálohy na mzdu
• po nástupu odborné zaškolení na pracovišti
• čisté klimatizované prostředí
• práce vhodná pro muže i ženy
• dlouhodobé zaměstnání na HPP

Informace o náboru

bezplatná linka +420 800 197 197
Tel.: +420 602 536 606
Pobočka Pardubice: Na Hrádku 105, 530 02 Pardubice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výroba elektroniky světoznámé značky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• schopnost pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
• manuální zručnost, pečlivost
• spolehlivost v docházce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4068554  Datum zveřejnění: 26.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc