Výpomoc na stěhování skladu - noční směna - 165 Kč / hod

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Hostivař, Praha 15, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.5.2021
Mzdové podmínky (brutto)
165 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

balení zboží do krabic a přenášení mezi regály (stěhování skladu), jedná se o drobné zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hledáme muže a ženy na brigádu v Praze 10 (Hostivař). Práce pouze na týden. Zavolej a pojď si s námi vydělat!
Pracovní náplň: balení zboží do krabic a přenášení mezi regály (stěhování skladu), jedná se o drobné zboží
❗️❗️❗️ POUZE POUZE NOČNÍ SMĚNA 21,00 - 6,00
❗️❗️❗️ POUZE OD PÁTKU 7.5 DO NEDĚLE 16.5
Nabízíme:
✅ smlouva na DPČ
✅ mzda 165 Kč / hod hrubého
✅ výplatu na účet nebo v hotovosti (výplatní termín 16.6)
✅ možnost zálohy 2 000 Kč po odpracování všech směn
✅ možnost nabídky dalších brigád či práce
❗️❗️❗️ Volej ještě dnes na tel: +420 731 420 914 NEBO +420 733 536 856
Hledáme více brigádníků, doraž klidně s kamarádem či kamarádkou.
Informace:
JE NUTNÉ DORAZIT K NÁM NA POBOČKU PODEPSAT SMLOUVU
PÁTEK 7.5 V ČASE 8,00 - 17,00
SOBOTA 8.5 V 11,00
Adresa pobočky: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., SLUŽEB 3056/4, PRAHA 10
(cca 400 metrů od metra A - Depo Hostivař)

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Jedná se o pracoviště, v kterém se skladují léčiva a jiné léčivé výrobky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4076614  Datum zveřejnění: 7.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 165 Kč/hod.