Řidič VZV - (ještěrka) 185 Kč/h, ubytování, svoz a další benefity

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Nepřevázka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 157 Kč/hod.- týdenní zálohy (až 1.000 Kč týdně) - multisport karta - stravenkový paušál 50 Kč/den

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace s uskladněným zbožím pomocí VZV techniky
- vykládka/nakládka kamionů
- zaskladnění/vyskladnění palet ze skladu a jejich třídění
- 3 směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 185 Kč/h
- multisport karta
- týdenní zálohy (až 1.000 Kč týdně)
- možnost ubytování (3000 Kč, ubytování strháváme ze mzdy)
- stravenkový paušál 50 Kč/den
- MHD z Mladé Boleslavy (20min.)
- nástup ihned/dohodou (zpravidla do 3 pracovních dní od prvního kola pohovoru)

Informace o náboru

Zaujala Vás nabídka práce? Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho významného klienta zabývajícího se skladováním a logistikou autodílů, přijmeme pracovníka na pozici:

Řidič/ka VZV - ještěrky (skladník/ce s VZV)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

skladník/ce

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe s PDA scenerem (čtečka kódů)
- praxe s řízením VZV (konkrétně s ještěrkou - krátké vidle manipulace i z boku)
- praxe s řízením VZV (ještěrka - dlouhé vidle) výhodou
- čistý výpis rejstříku trestu
- pochopení pracovních postupů a bezpečnostních předpisů
- schopnost správně počítat a provádět jednoduché matematické výpočty
- logické myšlení, ochota učit se novým věcem
- loajalita k firmě
- samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4079663  Datum zveřejnění: 17.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 157 Kč/hod.