Operátor - 187kč/h - svozová doprava - Žádná pásová výroba

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 30 000 Kč/měsícvýstupní bonus (za každý odpracovaný měsíc v posledním zaměstnání 1000 Kč ke mzdě), 3000Kč odměna za doporučení vhodného kolegy, příspěvek na ubytování, svoz zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• uplatnění pro šikovné lidi bez praxe i kvalifikované odborníky
• montáž velkých chladících zařízení ve strojírenské výrobě
• 3 směny / 8 hod
• Místo výkonu práce: Mýto u Rokycan

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 30 000 Kč/měs
• 1 500 Kč příspěvek na zajištěné ubytování / i na vlastní bydlení
• nadstandardní příplatek za svátek 150 %
• příplatek noční 10%, za práci v sobotu 20%, v neděli 30%
• obědy je za 33 Kč (závodní stravování)
• týden dovolené navíc
• svozová doprava ZDARMA z Rokycan, Plzně a Strašic, Volduch,
Oseku u Rokycan, Mirošova, Hrádku, Břas, Berouna, Zdic,
Žebráku, Cerhovic
možnost parkování v areálu pracoviště
• 3 000 Kč odměna za doporučení nového zaměstnance
• týdenní zálohy

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197
Mobilní tel. č. +420 731 130 026

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost stojí v čele světových poskytovatelů řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení již od roku 1902.
Výroba chladícího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• ochota pracovat ve směnném provozu
• dobrý zdravotní stav
• znalost ČJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4164588  Datum zveřejnění: 20.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc