Reagujte bez životopisu

Mladá Boleslav • 27 000Kč/m • ubytování • Operátor ve výrobě nebo skladový operátor

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• hlavní náplní Vaší práce bude jednoduchá montáž a kompletace plastových nádrží určených pro automobilový průmysl
• nejedná se o linkovou výrobu
• 3 směny, 8 hod, víkendy volné

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzdu 25 000 - 27 000 Kč/měs
• svozový autobus do zaměstnání
• stravování na pracovišti za cenu 20Kč (výběr ze 4 jídel a 2 polévek)
• zajištěné ubytování
• 25 dní dovolené
• týdenní zálohy na mzdu
• výplaty v bance bez potřeby vlastnit účet
• dlouhodobé zaměstnání na HPP v Kněžmostu
• svozová doprava z Jičína, Semil, Železného Brodu, Turnova, Mnichova Hradiště, Stráže pod Ralskem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou plastových nádrží určených pro automobilový průmysl. Není to pásová výroba.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobrý zdravotní stav
• zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4335683  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc