Reagujte bez životopisu

Operátor/ka výroby • příspěvek na dopravu • ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 35 000 Kč/měsícUbytování zdarma, zvýhodněné stravování, zálohy v hotovosti, multisport karta, týden dovolené navíc, odměna za doporučení zaměstnance

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáž a tvarování gumových hadic
• sestavování celků (hadice + komponenty)
• 3 směny (R/O/N, 8 hod, víkendy volné)
• místo výkonu práce: Rokycany

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 26 500 Kč/měs
• specializované pozice 33 900 Kč/měs
• příplatky za směnnost, přesčasy, víkendy a odpracovaná léta
• stabilní zaměstnání bez sezónních výkyvů
• ubytování zdarma
• firemní stravování za 25 Kč
• příspěvek na dopravu 1 500 Kč/měs
• týden dovolené navíc
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna)
• 3 000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
• týdenní zálohy na mzdu v hotovosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jeden z vedoucích dodavatelů gumových dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
• praxe ve výrobní společnosti výhodou
• znalost českého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4382211  Datum zveřejnění: 18.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc