Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Працівник на виробництві • для жінок І чоловіків• по запрацюванні бонус 20 000крон

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rakovník, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Пропонуємо роботу в чистому та сучасному середовищі з високими технологіями в місті
Rakovník
• Ручному комплектуванні автомобільних кліматизацій, пультів керування та
передніх решіток для радіаторів
• три зміни по 8 годин ( субота, неділя – вихідні)
• Відео з місця роботи можна подивитись тут:

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 24 500крон /місяць + 10 крон/год. - післяобідня зміна, 20 крон/год. - нічна
зміна
• За виконання колективної норми -1 650 крон/місяць
• За вміння виконувати роботу на більшості робочих позицій 5 750 крон/місяць
• По запрацюванню одноразовий бонус 20 000 крон
• 7 500 крон – піврічний бонус
• 30 днів відпустки/рік
• Харчування за 25 крон, або продуктовий талон 50 крон/день
• Спец одяг та взуття
• Безплатне фірмове перевезення з напрямків Žatec та Louny до місця виконання
роботи
• Бонус – безплатний вхід до басейну, спортзалу чи сауни
• Повний соцпакет – оплачені відпустки, лікарняне, медичне страхування

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající se výrobou klimatizační jednotek pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4387490  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc