Reagujte bez životopisu

Operátor ve výrobě Plzeň • týdenní zálohy ve výši 2000 Kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 26 000 Kč/měsíc15 000 Kč roční bonus (vyplácen pololetně), příspěvek na vlastní bydlení 4 250 Kč proplácení cesty na pohovor

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
• jednoduchá montáž elektrickým šroubovákem
• jedná se o práci ve stoje na 3 směny (ranní, odpolední, noční), pracovní doba 7 hodin 10 minut/denně, 50 MINUT PŘESTÁVKA /DENNĚ
• máte možnost se vypracovat na vyšší pozice, např. na parťáka
• práce v čistém, klidném prostředí s vnitřní i venkovní kuřárnou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• MZDA 26 000 Kč/měs
• pravidelné týdenní zálohy 2 000 Kč
• UBYTOVÁNÍ S VLASTNÍM SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM kousek od společnosti, s cenou 35 KČ/NOC - zpětně strháváno z výplaty
• 50 minut přestávek každý den
• příspěvek na vlastní bydlení 4 250 Kč
• 15 000 Kč roční bonus (vyplácen pololetně)
• dotované stravování 22 Kč - strháváno zpětně ze mzdy
• 5 týdnů placené dovolené
• klimatizované pracoviště
• 3 000 Kč bonus za doporučení nového kolegy
• dotované svozy zajištěné ze směrů: Toužim, Holýšov, Kaznějov
STEJNÉ PODMÍNKY JAKO KMENOVÍ ZAMĚSTNANCI

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197

UPOZORNĚNÍ: Tato pracovní nabídka je pouze pro uchazeče, kteří ovládají český jazyk.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která se zabývá výrobou klimatizačních jednotek pro průmyslové i domácí využití.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• spolehlivost
• zvládání základních matematických úkonů
• zdravotní stav umožňující práci ve stoje
• velmi dobrá znalost ČJ slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4496344  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc