Reagujte bez životopisu

Pojď s námi pracovat do Brna • ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsícUBYTOVÁNÍ, 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho výrobního týmu hledáme pracovníky do výroby kompresorů pro klimatizační jednotky – vhodné i pro absolventy či kandidáta bez praxe s logickým myšlením a pečlivostí.
Jedná se o výrobu klimatizačních zařízení, montáž jednotlivých dílů nebo obsluha strojů. Jednotlivé pozice vyžadují různou míru práce v kolektivu a spolupráce s ostatními.
Práce v 3 směnném pracovním režimu v Brně – Slatina.
Práce je VHODNÁ pro muže i ženy

Co budete dělat
• jedná se kompletaci dílů na montážních linkách nebo obsluha strojů – není potřeba předchozí praxe
• práce ve 3směnném provozu (8h směny)PO-PÁ (po dohodě možná i sobota)
• podle Vašich požadavků pro Vás se pokusíme najít vhodnout pracovní pozici

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám
• vydělat si můžeme až 32 000kč/ hrubého měsíčně
• základ 23.000 Kč/hrubého měsíčně
• BONUSY- docházkový bonus, osobní ohodnocení, bonus za dovednost
• příplatky dle zákoníku práce- příplatek za odpolední směnu, příplatek za noční směnu
• 13. Plat rozdělení do 2 půlročních bonusů
• dotovaná strava ve firemní jídelně
• 5 týdnů dovolené
• 100% zaškolení
• možnost kariérního postupu
• prohlídka výroby ve společnosti při výběrovém řízení
• nástupy máme každý týden
• UBYTOVÁNÍ v Brně i pro páry
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala zavolejte ZDARMA 800 197 197 a domluvíme si pohovor na naší pobočce v Brně.
Budeme se na Vás těšit
Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• manuální zručnost
• dobrý zdravotní stav (vstupní lékařská prohlídka - hradíme!)
• spolehlivost, pečlivost
• výpis ze zdravotní dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4501423  Datum zveřejnění: 16.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc