Reagujte bez životopisu

Brigáda na letišti - vykládka kufrů - 183Kč/hod - volba směn

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Aviatická 1017/2, Praha 6-Ruzyně, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2023
Mzdové podmínky (brutto)
183 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vykládání, nakládání a třídění zavazadel

- zaměstnanec bude kompletně zaškolen včetně řízení schůdků k letadlu a jiných vozíků, které se na letišti používají

- školení hradí letecká společnost a naopak školení je hrazené jako odpracované hodiny pro vás

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 183 Kč / hod

- plus všechny zákonné příplatky (noc, víkend apod.)

- stravenkový paušál 82,50 Kč / směna (čistého)

- zaměstnanecké TAXI v čase 22:00 - 6:00

- zvýhodněné parkování 250 Kč / měsíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Významný klient provozující služby v rámci leteckého provozu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- věk min. 18 let

- trestní bezúhonnost (čistý VRT) - podmínkou

- fyzická zdatnost

- ŘP sk. B - podmínkou

- časová flexibilita (plánování směn na měsíc dopředu)

- nepřetržitý provoz - směny jsou různě dlouhé - mění se jejich začátek a konec (směny si volíte dle Vašich časových možností vždy na měsíc dopředu).

- upřednostníme uchazeče, kteří jsou schopni odpracovat alespoň 5 směn za měsíc

Příklad směn k výběru: 5,00-17,00 // 19,00 - 23,00 // 5,00 - 15,00 // 7,00-14,00 // 9,00-22,00 apod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4526545  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 183 Kč/hod.