Reagujte bez životopisu

Operátor/ka výroby v Rakovníku • mzda až 35.000,-Kč/měs. • svoz zdarma ze směru Žatec a Louny

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rakovník, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc30 dní dovolené, náborový bonus, půlroční bonus, motivační bonusy, stravování, svozy ze směrů Žatec a Louny, odměna za doporučení zaměstnance, týdenní zálohy, multisport karta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta
• 3 směny (R/O/N), 8 hod, víkendy volné
• čisté a moderní prostředí, špičkové technologie

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 27 500 Kč/měs + 7 400 Kč pohyblivá složka mzdy
• příplatky za směnnost 10 Kč/hod odpolední, 20 Kč/hod noční
• 7 500 Kč půlroční bonus
• 30 dní dovolené
• obědy za 25 Kč nebo stravenka v hodnotě 50 Kč
• odměna za doporučení vhodného kolegy 10 000 Kč
• pracovní obuv a oděv, i jeho praní
• ZDARMA doprava svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna atd.)
• týdenní zálohy v hotovosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Moderní výrobní závod, který vznikl v roce 1995. Je výrobcem klimatizačních jednotek a předních masek s aktivní mřížkou chladiče, tzv. front-end moduly. Tyto systémy pomáhají snižovat spotřebu vozidel a tím i emise CO2. Součástí výrobního závodu je rovněž vlastní výroba plastových dílů na více než 30 vstřikovacích lisech. Výroba ovládacích panelů probíhá na 20 linkách.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobrý zdravotní stav a manuální zručnost
• výpis ze zdravotní dokumentace
• čistý trestní rejstřík (alimenty nevadí)
• základy s PC
• znalost českého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4527414  Datum zveřejnění: 27.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc