Obráběč/ka kovů CNC

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň-město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
187 - 207 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluhovat a seřizovat CNC obráběcí stroje
• pracovat s technickou dokumentací, samostatně kontrolovat a měřit díly
• zodpovídat za kvalitu a vizuální kontrolu obrobených dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nástupní mzdu od 187Kč do 207Kč dle zkušeností
• nepřetržitý provoz 12 hod směny (denní, noční); krátký (2 dny v týdnu v práci) / dlouhý týden (5 dnů v týdnu v práci)
• k základní mzdě nadstandardní příplatky za práci v nepřetržitém provozu, za odpolední směny
• finančně si polepšíte i díky bonusu za produktivitu
• důkladné zaškolení - trenér, podpora mistra a výrobního manažera
• dny volna navíc v rámci zdravotního volna
• stravenkový paušál 66Kč/směna
• penzijní připojištění
• cafeterie Benefit Plus
• práci ve stabilní společnosti s atmosférou rodinné firmy (+150 zaměstnanců)
• práci se zajímavým materiálem
• v případě zájmu zajistíme ubytování přímo v Plzni

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost je lídrem na trhu ve výrobě velkých, komplexních konstrukčních investičních odlitků, odlitků profilů, kovaných komponentů, leteckých konstrukcí a vysoce technicky vyspělých kritických spojovacích prvků pro letecké aplikace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Praxe na pozici/v oblasti

cnc

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučení/SŠ v technickém oboru
• praxe na manuálním nebo CNC obráběcím • stroji (včetně nastavení stroje, používání měřidel)
• zkušenosti na CNC strojích nebo velký zájem :)
• pozice je také vhodná i pro absolventy
• manuální zručnost, vztah k technice
• základní znalost ovládání počítače
• flexibilitu a svědomitý přístup k práci
• logické myšlení, ochota učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4533048  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 187 Kč/hod.